Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za kwiecień
[#31] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień

@Andrzej Drozd, post #30

Hmmm, teraz sobie pomyślałem, że ktoś z MOS mółby "psocić" na liśćie AOS4 najgorszymi tytułami i na odwrót, ale jak wcześniej napisałem, głosowanie powinno być jawne, czyli powinno być wiadomo kto na co głosował i w jakiej kateogrii.
Tylko...to znowu wymagałoby weryfikacji, kto jakiego sprzętu i systemu używa.
Pomysł jest trochę łatwiejszy do zrealizowania niż wyszczególnienie 100 kateogrii gier, ale i tak będą problemy. Co o tym myślicie?
[#32] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień

@SirLEO, post #29

SirLEO jest taki kawal wsrod informatykow ..

Programista PHP

[#33] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień

@HOŁDYS, post #32

Ten żart dawno stracił na mocy - http://webhosting.pl/Jak.to.PHP.gettem.sie.stalo.i.jak.z.getta.niepostrzezenie.wyszlo
Poza tym siłą tego języka są małe wymagania dla początkujących i przyzwoite możliwości dla zaawansowanych bez dużego narzutu. Koniec OT.

Odnośnie tego co napisał SirLEO i ogólnie listy i jej formuły to tak jak pisałem wcześniej - dodane zostaną w przygotowanej już nowej wersji kategorie, dzięki czemu będzie widać jakie tytuły w danym zakresie czasu w swoich kategoriach są na którym miejscu. Archiwum również jest gotowe, kwestia zaimportowania danych, które mamy do nowej struktury. Zrobiłem też oznaczenia zmiany pozycji (spadek, wzrost i jaka zmiana). Ogólnie jest to zrobione w ramach nowej wersji strony, więc nie może zostać już dziś włączone, a wtedy gdy wszystkie elementy zostaną przetestowane i dokończone (a niewiele tego zostało).

Faktem jest, że przez długi czas, choć wielokrotnie pisałem na forum, że potrzebna jest pomoc przy pisaniu kodu (stronę trzeba było przepisać by móć ją dalej rozwijać wedle tego co my, użytkownicy chcemy aby było dostępne). Niestety byłem skazany na to żeby wymyśleć wszystko samemu metodą prób i błędów mając na uwadze ewolucje a nie rewolucje. Nikt mi nie pomagał przez większość czasu i nikt nie odezwał się z chęcią pomocy czy współpracy. W tym roku na szczęście udało się, że znalazła się jedna osoba do pomocy i dzięki temu jest lepiej.

Aktualnie pracuje nad drobnymi poprawkami. Potrzebna mi jest pilnie pomoc przy CSS, ale znając życie to pewnie i tak wszystko w tym zakresie będę musiał zrobić sam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem